Наш мозок звик довіряти гарним етикеткам і рекламним образам: статний чоловік у медичній уніформі, щаслива сім'я в ідеальному будинку, бренд, що говорить сам за себе.

 

А це 100% натуральний продукт бджільництва, який ніхто не розкручував і не вигадував йому назви, що продає. Він чудово зміцнює імунітет, є потужним противірусним засобом, лікує без побічних туберкульоз, бронхіт з бронхоспазмами, астму, алергії, майже всі хвороби шлунково-кишкового тракту, у тому числі виразки та гастрит, судини, суглоби, всі запальні процеси та багато іншого.

 

Не вірите? Не дивно. Ми вже звикли хворіти і не одужувати.
 

А до воскової молі добираються тільки ті, кому не важлива назва, кому дуже хочеться ЖИТИ і жити ЗДОРОВИМ ЖИТТЯМ.

 

Ми розучилися вірити у диво. А це – не диво у стилі «Раз – і готове». Це творіння природи, властивості якого багато в чому можна пояснити і зрозумілі, якщо знати, за рахунок чого вони працюють.

 

Що ж таке Воскова міль чи інакше Огнівка?

 

 

Воскова міль або вогнівка (так її називають у народі) – це невеликий сірий метелик, з яким ви неодноразово зустрічалися, сидячи літньої ночі біля багаття на природі або на дачі.

 

Він самозабутньо кидався прямо в полум'я, викликаючи ахи та зітхання у вразливих представниць жіночої статі. Саме за цю особливість метелика і прозвали вогнівкою.

 

 

Не розуміючи причини такої поведінки, люди оточили маленьку непоказну комаху романтичним ореолом, присвятивши йому добру сотню віршів та пісень. Насправді все набагато прозаїчніше і пов'язане не з романтикою, а з банальним інстинктом виживання.

 

Воскова міль - це природний шкідник бджіл, тому основна маса бджолярів боїться її як вогню, всіма силами намагаючись її позбудеться, і навіть не бажає слухати про те, що вона може бути чимось корисною.

 

Ще б пак! Тільки уявіть обличчя горе-бджоляра, який прийшов за медом, а виявив у вулику таке?

 

 

З цим багато в чому пов'язано те, що препарати на основі воскової молі досі не мають повсюдного поширення, незважаючи на свої унікальні властивості.

 

Для того, щоб пробратися у вулик, вогнівка завбачливо вибирає вечірній час, коли бджоли втомилися після трудового дня та знизили пильність. Тільки з останніми променями заходу сонця вона має шанс безперешкодно пробратися у вулик, минаючи грізних охоронниць на вході.

 

Так, саме охранниць, т.к. всю роботу у вулику, в тому числі й зовсім не жіночу, виконують бджілки-дівчата. І краще не перевіряти їх на профпридатність! Свій будинок вони захищатимуть до останнього подиху. А бджоли-хлопчики не роблять НІЧОГО. Тільки сплять, їдять за чотирьох і спарюються з маткою (якщо пощастить). Недарма слово “трутень” у народі стало номінальним.

 

У вулику воскова міль намагається поводитися якомога непомітніше (допомагає сірий забарвлення), будь-який необережний рух може коштувати їй життя. Вночі бджоли не сплять, але їх життєві процеси уповільнюються і вони втрачають пильність.

 

 

За ніч воскова міль здатна відкласти близько 2500 яєць! Маааленька така бомба уповільненої дії. Але це – лише половина справи, треба ще непомітно залишити вулик, так як вдень вогнівку обов'язково виявлять, і тоді смерті не оминути.

 

Біда в тому, що вхід до вулика (він же вихід) – це дуже вузький отвір, і в темряві його знайти практично неможливо. Але перший ранковий промінчик сонця точно вказує вогнівці шлях до свободи і вона летить на світ, знаючи, що там - її порятунок.

 

Ось тут і розгадка дивної поведінки нічних метеликів. Інстинкт, який рятує їх у вулику, стає для них згубним у язиках полум'я наших вогнищ. Вони бачать світло вночі і гинуть, намагаючись врятуватися.

 

А тим часом відкладені яйця у сприятливому кліматі вулика дозрівають, і з них з'являються личинки. Сотні, тисячі личинок одночасно!

 

Справа в тому, що яйця воскової молі дуже дрібні, і бджоли просто не помічають їх у вулику. Зате личинки, що з'явилися, ростуть дуже швидко, так як відрізняються неймовірною ненажерливістю! За короткий час вони здатні з'їсти все, що знаходиться у вулику, разом із бджолами.

 

Сильна бджолина сім'я може виділити "групу захоплення", яка день і ніч відловлюватиме личинок і викидатиме їх з вулика. Слабка сім'я, з великою ймовірністю, загине під таким ворожим натиском. Тому вогнівка вважається не просто шкідником, а санітаром бджолиних сімей, відсіваючи слабких та хворих.

 

 

Користь воскової молі для людини

 

Воскова міль отримала свою назву за зовнішню схожість із міллю (яка мешкає у нас у шафах) і за те, що її личинки здатні їсти і перетравлювати бджолиний віск, який вважається абсолютно інертною речовиною (тобто не піддається розчиненню ні кислотами, ні лугами, ні іншими хімікатами).

 

Травні ферменти личинок воскової молі можуть розчиняти віск, розщеплюючи його (та інші продукти бджільництва) на прості складові. Саме ця унікальна властивість використовується людиною.

 

Все, що виробляють бджоли, – дуже корисно. Але не всі бджолопродукти добре засвоюються нашим організмом. Наприклад, прополіс у чистому вигляді засвоїться, у кращому разі, на 4-5%, а віск взагалі вийде в незмінному стані. Наш шлунковий сік не здатний витягнути з них активні речовини.

 

Цю роботу за нас виконують личинки воскової молі. Перероблені бджолопродукти стають легко засвоюваними, і ми можемо використовувати повний спектр їх корисних властивостей.

 

Крім того, перероблені продукти – повністю гіпоалергенні. Їх без побоювання можуть вживати навіть люди з алергією на мед, пилок чи прополіс. Це дозволяє застосовувати препарати на основі воскової молі для лікування астми, алергії, дерматитів та ін.

 

Ще одна унікальна властивість травних ферментів личинок воскової молі – здатність розчиняти всі нашарування в наших судинах (холестеринові, жирові та кров'яні), а також – захисні оболонки вірусів та бактерій. За рахунок цього досягаються помітні результати у профілактиці та лікуванні серцево-судинних захворювань.

 

Також Огнівка чудово бореться з усіма видами вірусних та інфекційних захворювань.

 

 За нашими спостереженнями, настоянка Воскової молі діє як безпосередньо з допомогою активного складу, вона якимось чином запускає механізм “внутрішнього людського балансу”. Тобто для кожної людини ефект індивідуальний і запускає свої особливі механізми.

 

Це дивно, але кожен відгук про одужання – це лише окрема, особиста історія… У кожній такій історії ми відкриваємо нові та нові властивості воскової молі. І в якийсь момент приходить розуміння, що насправді немає чіткого переліку цих властивостей. Бджоли нам дають щось таке, що просто перезавантажує наш організм ПРИ БУДЬ-ЯКИХ ХВОРОБАХ І НЕДОМОГАХ, робить його більш сильним, активним, збалансованим, наближеним до природного стану.

 

Вогнівка дарує енергію за рахунок легкозасвоюваних активних речовин та зміцнює ваш імунітет.

 

Дітям настоянки вогнівки допомагають безболісно пройти адаптацію в садку, не пропускати заняття у школі та добиватися помітних спортивних результатів і успіхів в навчанні. Все це – без будь-якої шкоди здоров'ю.

 

 

Хвороби, які лікує Огнівка:

 

• Туберкульоз

 

Найбільш сильнодіючими речовинами в настойках є травні ферменти личинок воскової молі (ліпаза та цераза). Вчені ще кілька століть тому припустили, що якщо воскова моль здатна розчинити віск, то, можливо, її ферменти зможуть розчинити і захисну оболонку палички Коха, що викликає туберкульоз. Теорія підтвердилася практично – сухотні хворі стали одужувати.

 

Хвороба відступала не лише на перших стадіях – затягувалися навіть дірки у легенях! Сьогодні підтверджено ефективність застосування екстрактів і по відношенню до позалегеневих туберкульозних патологій, і до грибкових захворювань легень, які часто виникають як ускладнення після хіміотерапії при лікуванні туберкульозу.

 

Примітка: у випадках гострого перебігу захворювання не варто займатися самолікуванням та відмовлятися від призначених лікарем препаратів!

 

Настойку можна приймати одночасно з будь-якими антибіотиками (крім метронідазолу).

 

 

• Серцево-судинна система

 

Холестеринові бляшки та жирові нашарування на стінках судин, а також тромби і все те, що засмічує наші судини, має схожу з воском структуру. При постійному застосуванні екстракту личинок воскової молі та ПЖВМ судини (і навіть найдрібніші капіляри) очищаються під впливом травних ферментів личинок воскової молі. В результаті на 15% падає підвищений тиск вже на 10 день прийому настоянки (результати клінічних випробувань).

 

Примітка: знижений тиск не падатиме (!), т.к. нормалізація тиску відбувається з допомогою відновлення кровотоку.

 

В результаті досліджень та дослідів було підтверджено кардіопротекторну дію настоянок воскової молі, здатність повертати еластичність кровоносним судинам, стимулювати серцевий м'яз, відновлювати порушення атріовентрикулярної провідності, усувати явища аритмії, покращувати внутрішньошлуночкову провідність.

 

У хворих на стенокардію, хронічну коронарну недостатність і кардіосклероз цей препарат, у більшості випадків, припиняє напади стенокардії, зменшує задишку, покращує показники електрокардіограми.

 

Використання вогневки та ПЖВМ у комбінованій терапії ішемічної хвороби серця, при міокардитах різної етіології, гіпертонії, атеросклерозі дає ефективні стійкі результати.

 

Статистика щодо впливу препарату на дитячий організм, що існує на даний момент, підтверджує здатність настойок воскової молі відновлювати показники крові (рівень еритроцитів, вміст гемоглобіну та ретикулоцитів), імунної системи.

 

Настоянка успішно справляється з анеміями різного походження навіть у тих випадках, коли призначення препаратів заліза, вітамінів та фолієвої кислоти не дає результату.

 

Позитивними побічними ефектами відновлення кровотоку є покращення зору, мозкової активності та пам'яті, зменшення запаморочення, оніміння кінцівок, усунення варикозного розширення вен та тромбів кровоносних судин різного походження та ін.

 

 

• Рубці різної природи

 

Ферменти личинок воскової молі мають властивість перешкоджати розростанню сполучної рубцевої тканини на шкірі (шрами, рубці), викликаючи її розсмоктування та заміщення еластичною тканиною. Такий вплив зазнають і внутрішні рубцеві утворення. Так, наприклад, доведена здатність настоянок воскової молі виліковувати свіжі рубці міокарда після перенесеного інфаркту, внаслідок чого на їхньому місці утворюється здорова скорочувальна м'язова тканина. кишечника. У процесі роботи ми вже отримали чимало відгуків від наших клієнтів, у яких зарубцювалися і безслідно зникли виразки шлунково-кишкового тракту.

 

 

• Бронхо-легеневі захворювання різної природи

 

Високі показники досягаються в лікуванні захворювань бронхолегеневої системи різної природи. Це і бронхіти (у тому числі ускладнені бронхоспазмами), і всім знайоме ГРЗ, і численні віруси, і пневмонії, і кашель курця, і туберкульоз, і інші захворювання (у тому числі хронічні).

 

 

• Противірусна, антибактеріальна та протимікробна активність

 

Противірусний захист організму обумовлений амінокислотою лізином та біофлавонідами. Клінічно доведено ефективність екстрактів воскової молі проти грампозитивних та грамнегативних бактерій.

 

 

• Окремим пунктом хотілося б виділити вірус герпесу

 

Давно відомо, що повністю звільнитися від набутого вірусу герпесу поки що неможливо. Багато хто змирився з цим фактом, обмежуючись лише полегшенням хворобливих симптомів. Але виявилося, що за допомогою настоянок воскової молі можна позбутися і цих загострень!

 

Настоянка впливає на різні прояви герпесу (і генітальний, і губах, і слизових). При постійному застосуванні препаратів на основі воскової молі вірус не має можливості швидко розмножуватися та викликати загострення із хворобливими симптомами.

 

 

• Сечостатева система

 

Вже кілька століть препарати воскової молі використовуються для лікування статевих недуг, безплідності та невиношування, статевої немочі у чоловіків. Високі результати досягаються при різних клімактеричних симптомах (розладах нервової системи, сну, відновлюються клітини ендометрію), зниженні статевого потягу.

 

Загальний список захворювань, які лікує воскова міль, відомі на сьогоднішній день:
 

 • астма
 • туберкульоз
 • бронхіт
 • бронхолегеневі захворювання
 • трахеїт
 • пневмонія
 • синусит
 • риніт
 • тонзиліт
 • ГРЗ
 • грип
 • застуда
 • імунітет
 • віруси, бактерії, паразити
 • мікроцеркуляція крові
 • серцево-судинні захворювання, у т.ч.
 • аритмія
 • тахікардія
 • серцебиття
 • стенокардія
 • гіпертонія
 • гіпотонія
 • очищення судин
 • атеросклероз судин
 • холестеринові бляшки
 • наслідки інсульту
 • шум в вухах
 • запаморочення
 • депресія
 • спайки, рубці, шрами - розсмоктує
 • гайморит
 • ліпома
 • хронічна втома
 • працездатність
 • кісти у молочній залозі
 • грижа хребта
 • гастрит
 • панкреатит
 • холецистит
 • виразка шлунку
 • виразка дванадцятипалої кишки
 • геморой
 • запор
 • судини ніг, болять і крутять ноги
 • варикоз
 • тромбофлебіт
 • головний біль
 • мігрень
 • панічні атаки, тривожні розлади
 • вегето-судинна дистонія
 • невроз
 • поганий сон
 • безпліддя
 • екзема
 • розсіяний склероз
 • алкоголізм
 • папіломи
 • бородавки
 • родимки
 • густа кров, розрідження крові
 • псоріаз
 • апетит – з'являється
 • суглоби – знімає болі, запалення
 • фурункульоз
 • цистит
 • кольпіт
 • уретрит
 • ерозія шийки матки

 

 

Незважаючи на великий і досить різноманітний список хвороб, він не повний, оскільки не до кінця вивчені всі властивості продуктів з воскової молі.

 

Прийом настоянок воскової молі не несе у собі чинників фармакологічного ризику, тобто. не надає негативного впливу на органи та системи людського організму, тому дані препарати можуть використовуватися як самостійний або додатковий засіб при лікуванні практично будь-яких захворювань.

 

 

Як приймати:

 

Дозування воскової молі визначається з формули 3 краплі на 10кг ваги на 50 мл води, за 20-30 хвилин до їжі, 2-3 рази у день. Для дітей віком до 12 років, дозування знижується вдвічі-втричі.

 

Починати бажано з 1 краплі на 50 мл води 2 рази на день і далі додавати по 1 краплі щодня, доки не вийдете на розрахункове дозування.

 

Проте, якщо ситуація вимагає швидкого початку, можна розпочинати прийом відразу за рекомендованою кількістю крапель.

 

 

 

Відгуки наших клієнтів про лікування настоянкою Воскової молі "ГрінДар":

 

Олена, Харків

Хочу висловити велику подяку за фітозасіб настоянка воскової молі ГрінДар. У мене вже два роки як почали боліти і крутити ноги. Почалося це саме після перенесеного грипу. Що я тільки не пробувала, нічого не допомагало. І ось знайома підказала мені про цей чудо-засіб. Я тут же купила його разом із корою осики тієї ж марки. Приймати почала відразу по 3 краплі на 10кг ваги, без розгону. І вже через тиждень я відчула, що стало легше, а ще за кілька тижнів біль у ногах практично пішов. Однак я продовжувала пити, маючи намір пропити весь курс. Ще за кілька тижнів розсмокталася ліпома на ключиці. Крім того, я почала міцно спати, у всьому тілі з'явилася бадьорість, легкість. Настрій покращав, я стала оптимісткою. Чоловік спочатку не вірив, але потім вирішив теж сприймати, у нього часті головні болі. І що ви думаєте? Буквально за кілька тижнів головний біль у нього пройшов.

 

Ірина, Чернівці

П'ємо вже півроку осину та вогнівку вашого виробництва, так здорово, минулої зими багато моїх знайомих і колег хворіли на орві та орзи, а ми сім'єю тримаємося за рахунок ваших настоянок. Раніше у мене жіночі дні протікали болісно, зараз я їх не помічаю, ще мій негарний шрам від опіку на руці на самому видному місці якось пропав, а я ж його ховала, шкода що не зробила фото до прийому, і до речі ноги перестали боліти і крутити вечорами. Загалом підвищилася витривалість організму, пішла втома та багато енергії з'явилося.

 

Вікторія, Київ

Донька раніше часто скаржилася на біль у ніжках, спати не лягала, доки не промасирую ноги. Нині не скаржиться на біль! У мене самої були проблеми з гінекології, пила разом із донькою і  стає реально кращим. Справді воскова міль Гріндар це диво, діє непомітно для нас! Я розповідаю про неї всім своїм друзям та знайомим про це диво. Багато хто хоче замовити, але дехто не вірить, немає, кажуть, таких ліків від усіх болячок. Але це їхня справа! Ми замовлятимемо обов'язково!

 

 

Юлія, Біла Церква

У мене цілий місяць були панічні атаки. Серце билося як у загнаного кролика, міг різко піднятися тиск, жар - як окропом обдають, відчуття що по судинах і венах тече гаряча, холодна кров. Плюс до всього зажим шийної артерії. Швидка приїжджала протягом двох тижнів з інтервалом у 1,5-2 дні. Брата дружина невролог прописала ліки мексидол та нейромультивіт, але напади тривали. Один лікар говорив, що у мене ВСД, інший говорив, що це судини, третій направив мене до психотерапевта. Я мама 2 ох дітей, не уявляла як я зможу так далі, а в лікарню лягати коли молодшій ледве виповнився рік дуже не хотілося. І ось риючись вкотре в інтернеті натрапила на статтю про воскову молі на сайті магазину Грінхіл. Беззастережно повірила у чарівні властивості молі і одразу замовила флакон. Я п'ю настоянку лише другий тиждень, не витримала і вирішила написати, що відбувається зараз зі мною. Напади зійшли на "ні". Стала менше менше боліти шия. Зникли гарячі припливи, незрозуміла етимологія, тремор. Я стала висипатися, при тому, що старшого відводжу рано-вранці до школи, вдень спати зовсім не хочеться. До мене повертається бадьорість та легкість. Голова вже болить набагато менше. Зараз лікуватиму синочка. Втомилися від постійних бронхітів, нежиті та алергій! Я можу уявити, що буде, коли пройду весь курс. Дякую вам!!