Якщо крутять ноги, самий найкращий засіб проти цього - Воскова міль.

 

 

Настоянка Воскової молі це:

 

- Фіто-засіб – не хімія.

- Дуже єфективний – крутіння ніг зникло у всіх нашіх клієнтів.

- Не має побочних дій і протипоказань.

- Препарат широкої дії - лікує до 100 різних захворювань.

 

 

 

Відгуки наших клієнтів:

 

Олена, Харків
Хочу висловити велику подяку за фітозасіб настоянка воскової молі ГрінДар. У мене вже два роки як почали боліти і крутити ноги. Почалося це саме після перенесеного грипу. Що я тільки не пробувала, нічого не допомагало, або лише трохи знижувало симптоми. І ось знайома підказала мені про цей засіб. Я тут же купила його разом із корою осики тієї ж марки. Приймати почала відразу по 3 краплі на 10кг ваги, без розгону. І вже через тиждень я відчула, що стало легше, а ще за кілька тижнів крутіння у ногах практично зникло. Однак я продовжувала пити, маючи намір пропити весь курс. Ще за кілька тижнів розсмокталася ліпома на ключиці. Крім того, я почала міцно спати, у всьому тілі з'явилася бадьорість, легкість. Настрій покращав, я стала оптимісткою. Чоловік спочатку не вірив, але потім вирішив теж сприймати, у нього часті головні болі. І що ви думаєте? Буквально за кілька тижнів головний біль у нього пройшов.

 

Ірина, Чернівці
П'ємо вже півроку осину та вогнівку вашого виробництва, так здорово, минулої зими багато моїх знайомих і колег хворіли на орві та орзи, а ми сім'єю тримаємося за рахунок ваших настоянок. Раніше у мене жіночі дні протікали болісно, зараз я їх не помічаю, ще мій негарний шрам від опіку на руці на самому видному місці якось пропав, а я ж його ховала, шкода що не зробила фото до прийому, і до речі ноги перестали боліти і крутити вечорами. Загалом підвищилася витривалість організму, пішла втома та багато енергії з'явилося.

 

Вікторія, Київ
Донька раніше часто скаржилася на біль у ніжках, спати не лягала, доки не промасирую ноги. Нині не скаржиться на біль! У мене самої були проблеми з гінекології, пила разом із донькою і  стає реально кращим. Справді воскова міль Гріндар це диво, діє непомітно для нас! Я розповідаю про неї всім своїм друзям та знайомим про це диво. Багато хто хоче замовити, але дехто не вірить, немає, кажуть, таких ліків від усіх болячок. Але це їхня справа! Ми замовлятимемо обов'язково!
 

 

 

 

 

Так що ж таке Воскова Міль і в чому її унікальність?

 

Воскова міль або Вогнівка - це природний шкідник бджіл, тому основна маса бджолярів боїться її як вогню, всіма силами намагаючись її позбудеться, і навіть не бажає слухати про те, що вона може бути чимось корисною.

 

З цим багато в чому пов'язано те, що препарати на основі воскової молі досі не мають повсюдного поширення, незважаючи на свої унікальні властивості.

 

Воскова міль отримала свою назву за зовнішню схожість із міллю (яка мешкає у нас у шафах) і за те, що її личинки здатні їсти і перетравлювати бджолиний віск, який вважається абсолютно інертною речовиною (тобто не піддається розчиненню ні кислотами, ні лугами). , ні іншими хімікатами).

 

Травні ферменти личинок воскової молі можуть розчиняти віск, розщеплюючи його (та інші продукти бджільництва) на прості складові. Саме ця унікальна властивість використовується людиною.

 

Все, що виробляють бджоли, – дуже корисно. Але не всі бджолопродукти добре засвоюються нашим організмом. Наприклад, прополіс у чистому вигляді засвоїться, у кращому разі, на 4-5%, а віск взагалі вийде в незмінному стані. Наш шлунковий сік не здатний витягнути з них активні речовини.

 

Цю роботу за нас виконують личинки воскової молі. Перероблені бджолопродукти стають легко засвоюваними, і ми можемо використовувати повний спектр їх корисних властивостей.

 

Крім того, перероблені продукти – повністю гіпоалергенні. Їх без побоювання можуть вживати навіть люди з алергією на мед, пилок чи прополіс. Це дозволяє застосовувати препарати на основі воскової молі для лікування астми, алергії, дерматитів та ін.

 

Ще одна унікальна властивість травних ферментів личинок воскової молі – здатність розчиняти всі нашарування в наших судинах (холестеринові, жирові та кров'яні), а також – захисні оболонки вірусів та бактерій. За рахунок цього досягаються помітні результати у профілактиці та лікуванні серцево-судинних захворювань.

 

Також Вогнівка чудово бореться з усіма видами вірусних та інфекційних захворювань.

 

Вогнівка дарує енергію за рахунок легкозасвоюваних активних речовин та зміцнює ваш імунітет.

 

Дітям настоянки вогнівки допомагають безболісно пройти адаптацію в садочку, не пропускати заняття в школі, досягати помітних результатів у навчанні та спортивних заходах. І все це – без будь-якої шкоди здоров'ю.

 

 

 

Що лікує Вогнівка:

 

•  Серцево-судинна система

 

Холестеринові бляшки та жирові нашарування на стінках судин, а також тромби і все те, що засмічує наші судини, має схожу з воском структуру. При постійному застосуванні екстракту личинок воскової молі та ПЖВМ судини (і навіть найдрібніші капіляри) очищаються під впливом травних ферментів личинок воскової молі. В результаті на 15% падає підвищений тиск вже на 10-й день прийому натійки (результати клінічних випробувань).

 

Примітка: знижений тиск не падатиме (!), т.к. нормалізація тиску відбувається з допомогою відновлення кровотоку.

 

В результаті досліджень та дослідів було підтверджено кардіопротекторну дію настоянок воскової молі, здатність повертати еластичність кровоносним судинам, стимулювати серцевий м'яз, відновлювати порушення атріовентрикулярної провідності, усувати явища аритмії, покращувати внутрішньошлуночкову провідність. У хворих на стенокардію, хронічну коронарну недостатність і кардіосклероз цей препарат, у більшості випадків, припиняє напади стенокардії, зменшує задишку, покращує показники електрокардіограми.

 

Використання вогневки та ПЖВМ у комбінованій терапії ішемічної хвороби серця, при міокардитах різної етіології, гіпертонії, атеросклерозі дає ефективні стійкі результати. Статистика щодо впливу препарату на дитячий організм, що існує на даний момент, підтверджує здатність настойок воскової молі відновлювати показники крові (рівень еритроцитів, вміст гемоглобіну та ретикулоцитів), імунної системи.

 

Настоянка успішно справляється з анеміями різного походження навіть у тих випадках, коли призначення препаратів заліза, вітамінів та фолієвої кислоти не дає результату.

 

Позитивними побічними ефектами відновлення кровотоку є покращення зору, мозкової активності та пам'яті, зменшення запаморочення, оніміння кінцівок, усунення варикозного розширення вен та тромбів кровоносних судин різного походження та ін.

 

Також Воскова міль ефективно усуває болі в ногах і руках, стан коли викручує ноги - вночі, на погоду і т.д.

 

•  Рубці різної природи

 

Ферменти личинок воскової молі мають властивість перешкоджати розростанню сполучної рубцевої тканини на шкірі (шрами, рубці), викликаючи її розсмоктування та заміщення еластичною тканиною. Такий вплив зазнають і внутрішні рубцеві утворення. Так, наприклад, доведена здатність настоянок воскової молі виліковувати свіжі рубці міокарда після перенесеного інфаркту, внаслідок чого на їхньому місці утворюється здорова скорочувальна м'язова тканина. У процесі роботи ми вже отримали чимало відгуків від наших клієнтів, у яких зарубцювалися і безвісти зникли виразки шлунково-кишкового тракту.

 

•  Бронхо-легеневі захворювання різної природи

 

Високі показники досягаються в лікуванні захворювань бронхолегеневої системи різної природи. Це і бронхіти (у тому числі ускладнені бронхоспазмами), і всім знайоме ГРЗ, і численні віруси, і пневмонії, і кашель курця, і туберкульоз, і інші захворювання (у тому числі хронічні).

 

• Туберкульоз

Найбільш сильнодіючими речовинами в настойках є травні ферменти личинок воскової молі (ліпаза та цераза). Вчені ще кілька століть тому припустили, що якщо воскова моль здатна розчинити віск, то, можливо, її ферменти зможуть розчинити і захисну оболонку палички Коха, що викликає туберкульоз. Теорія підтвердилася практично – сухотні хворі стали одужувати.

 

Хвороба відступала не лише на перших стадіях – затягувалися навіть дірки у легенях! Сьогодні підтверджено ефективність застосування екстрактів і по відношенню до позалегеневих туберкульозних патологій, і до грибкових захворювань легень, які часто виникають як ускладнення після хіміотерапії при лікуванні туберкульозу.

 

Примітка: у випадках гострого перебігу захворювання не варто займатися самолікуванням та відмовлятися від призначених лікарем препаратів!

 

Настойку можна приймати одночасно з будь-якими антибіотиками (крім метронідазолу). Прополіс, що входить до складу настоянки, продовжує і посилює дію спільно прийнятих антибіотиків.

 

•  Противірусна, антибактеріальна та протимікробна активність

 

Противірусний захист організму обумовлений амінокислотою лізином та біофлавонідами. Клінічно доведено ефективність екстрактів воскової молі проти грампозитивних та грамнегативних бактерій.

 

•  Окремим пунктом необхідно виділити вірус герпесу

 

Давно відомо, що повністю звільнитися від набутого вірусу герпесу поки що неможливо. Багато хто змирився з цим фактом, обмежуючись лише полегшенням хворобливих симптомів. Але виявилося, що за допомогою настоянок воскової молі можна позбутися і цих загострень!

 

Настоянка впливає різні прояви герпесу (і генітальний, і губах, і слизових). При постійному застосуванні препаратів на основі воскової молі вірус не має можливості швидко розмножуватися та викликати загострення із хворобливими симптомами.

 

•    Сечостатева система

 

Вже кілька століть препарати воскової молі використовуються для лікування статевих недуг, безплідності та невиношування, статевої немочі у чоловіків. Високі результати досягаються при різних клімактеричних симптомах (розладах нервової системи, сну, відновлюються клітини ендометрію), зниженні статевого потягу.

 

Весь список відомих нам хвороб, що лікує настоянка воскової молі:

- судини ніг, болять і крутять ноги
- варикоз
- тромбофлебіт
- астма
- туберкульоз
- бронхіт
- бронхолегеневі захворювання – всі види, в т.ч.
- трахеїт
- пневмонія
- синусит
- риніт
- тонзиліт
- ГРЗ
- грип
- застуда
- імунітет
- віруси, бактерії, паразити
- мікроцеркуляція крові
- серцево-судинні захворювання, у т.ч.
- аритмія
- тахікардія
- серцебиття
- стенокардія
- гіпертонія
- гіпотонія
- очищення судин
- атеросклероз судин
- холестеринові бляшки
- наслідки інсульту
- шум в вухах
- запаморочення
- депресія
- спайки, рубці, шрами - розсмоктує
- гайморит
- ліпома
- хронічна втома
- працездатність
- кісти у молочній залозі
- грижа хребта
- гастрит
- панкреатит
- холецистит
- виразка шлунку
- виразка дванадцятипалої кишки
- геморой
- запор
- головний біль
- мігрень
- панічні атаки, тривожні розлади
- вегето-судинна дистонія
- невроз
- поганий сон
- безпліддя
- екзема
- розсіяний склероз
- алкоголізм
- папіломи
- бородавки
- родимки
- густа кров, розрідження крові
- псоріаз
- апетит – з'являється
- суглоби – знімає болі, запалення
- фурункульоз
- цистит
- кольпіт
- уретрит
- ерозія шийки матки.

 

Незважаючи на великий і досить різноманітний список хвороб, він не повний, оскільки не до кінця вивчені всі властивості продуктів з воскової молі.

 

Прийом настоянок воскової молі не несе у собі чинників фармакологічного ризику, тобто. не надає негативного впливу на органи та системи людського організму, тому дані препарати можуть використовуватися як самостійний або додатковий засіб при лікуванні практично будь-яких захворювань.

 

Настоянка воскової молі "ГрінДар" виготовляється на сировині з власної пасіки нашого магазину.
Основою сировини є виключно медові соти та інші складові медового виробництва.
Пасіка знаходиться в екологічно чистому районі південного Полісся. У виробництві застосовуються виключно натуральні інгредієнти, що значно підвищує якість самої настойки та інших засобів лікування апітерапії.
Сама настойка воскової молі є високоякісним продуктом з високими лікувальними характеристиками, перевіреними багатьма тисячами наших покупців.

 

Як приймати:

 

Дозування воскової молі визначається з формули 3 краплі на 10кг ваги на 50 мл води, за 20-30 хвилин до їжі, 2-3 рази у день. Для дітей віком до 12 років, дозування знижується вдвічі-втричі.

 

Починати бажано з 1 краплі на 50 мл води 2 рази на день і далі додавати по 1 краплі щодня, доки не вийдете на розрахункове дозування.

 

Проте, якщо ситуація вимагає швидкого початку, можна розпочинати прийом відразу за рекомендованою кількістю крапель.

 

Рекомендований курс прийому, що дає стійкий позитивний результат – від 3 місяців.